Connect with us

Softball

Softball Scoreboard
Thu, 08 Dec 5:35 am

<

>

  • Wed, 21 Mar
    Central Noble Cougars
    5:00 pm
    Bishop Luers Knights
    Bishop Luers High School
  • Fri, 23 Mar
    Carroll Chargers
    18
    FINAL
    South Bend Adams Eagles
    3
    John Adams High School
  • Mon, 26 Mar
    Homestead Spartans
    11
    FINAL
    New Haven Bulldogs
    2
    New Haven High School
  • Mon, 26 Mar
    Leo Lions
    17
    FINAL
    Concordia Cadets
    0
    Concordia Lutheran High School
  • Mon, 26 Mar
    Columbia City Eagles
    12
    FINAL
    Snider Panthers
    2
    Snider High School
  • Mon, 09 Apr
    Leo Lions
    12
    FINAL
    Bishop Dwenger Saints
    1
    Bishop Dwenger High School
  • Mon, 09 Apr
    Carroll Chargers
    8
    FINAL
    Garrett Railroaders
    7
    Garrett High School
  • Mon, 09 Apr
    Canterbury Cavaliers
    4
    FINAL
    Wayne Generals
    1
    Wayne High School
  • Mon, 09 Apr
    Fremont Eagles
    12
    FINAL
    North Side Legends
    0
    North Side High School
  • Tue, 10 Apr
    Concordia Cadets
    12
    FINAL
    Norwell Knights
    2
    Norwell High School
  • Tue, 10 Apr
    DeKalb Barons
    4
    FINAL
    Bishop Dwenger Saints
    14
    Bishop Dwenger High School
  • Tue, 10 Apr
    Woodlan Warriors
    9
    FINAL
    Bishop Luers Knights
    3
    Bishop Luers High School
  • Tue, 10 Apr
    Snider Panthers
    5
    FINAL
    Heritage Patriots
    9
    Heritage High School
  • Tue, 10 Apr
    Huntington North Vikings
    15
    FINAL
    Northrop Bruins
    5
    Northrop High School
  • Wed, 11 Apr
    Concordia Cadets
    6
    FINAL
    Adams Central Flying Jets
    5
    Adams Central High School
  • Wed, 11 Apr
    Bishop Luers Knights
    0
    FINAL
    Homestead Spartans
    6
    Homestead High School
  • Wed, 11 Apr
    Warsaw Tigers
    7
    FINAL
    Carroll Chargers
    8
    Carroll High School
  • Wed, 11 Apr
    Wayne Generals
    9
    FINAL
    Bluffton Tigers
    14
    Bluffton High School
  • Wed, 11 Apr
    South Side Archers
    0
    FINAL
    Leo Lions
    13
    Leo High School
  • Wed, 11 Apr
    North Side Legends
    1
    FINAL
    New Haven Bulldogs
    11
    New Haven High School
  • Wed, 11 Apr
    Northrop Bruins
    3
    FINAL
    Woodlan Warriors
    13
    Woodlan Junior/Senior High School
  • Wed, 11 Apr
    Snider Panthers
    0
    FINAL
    DeKalb Barons
    7
    DeKalb High School
  • Thr, 12 Apr
    Bellmont Braves
    9
    FINAL
    Concordia Cadets
    7
    Concordia Lutheran High School
  • Thr, 12 Apr
    Heritage Patriots
    5
    FINAL
    Bishop Dwenger Saints
    12
    Bishop Dwenger High School
  • Thr, 12 Apr
    Lakewood Park Panthers
    13
    FINAL
    Canterbury Cavaliers
    1
    Canterbury Field
  • Thr, 12 Apr
    Leo Lions
    16
    FINAL
    Snider Panthers
    0
    Snider High School
  • Fri, 13 Apr
    Churubusco Eagles
    4
    FINAL
    Concordia Cadets
    9
    Concordia Lutheran High School
  • Fri, 13 Apr
    Woodlan Warriors
    0
    FINAL
    Bishop Dwenger Saints
    4
    Bishop Dwenger High School
  • Fri, 13 Apr
    Penn Kingsmen
    14
    FINAL
    Carroll Chargers
    1
    Carroll High School
  • Fri, 13 Apr
    Heritage Patriots
    13
    FINAL
    North Side Legends
    0
    North Side High School
  • Sat, 14 Apr
    Marion Giants
    10:00 am
    South Side Archers
    South Side High School
  • Sat, 14 Apr
    Marion Giants
    11:30 am
    South Side Archers
    South Side High School
  • Sat, 14 Apr
    Bishop Luers Knights
    11:30 am
    Lakeland Lakers
    Lakeland High School
  • Mon, 16 Apr
    Lakewood Park Panthers
    5:30 pm
    South Side Archers
    South Side High School
  • Mon, 16 Apr
    Northrop Bruins
    5:30 pm
    Garrett Railroaders
    Garrett High School
  • Tue, 17 Apr
    Wayne Generals
    13
    FINAL
    South Side Archers
    2
    South Side High School
  • Tue, 17 Apr
    Northrop Bruins
    1
    FINAL
    Carroll Chargers
    15
    Carroll High School
  • Wed, 18 Apr
    Carroll Chargers
    3
    FINAL
    Huntington North Vikings
    2
    Huntington North High School
  • Wed, 18 Apr
    Canterbury Cavaliers
    0
    FINAL
    Fremont Eagles
    14
    Fremont High School
  • Wed, 18 Apr
    Concordia Cadets
    15
    FINAL
    Wayne Generals
    1
    Wayne High School
  • Wed, 18 Apr
    Snider Panthers
    1
    FINAL
    Bishop Dwenger Saints
    10
    Bishop Dwenger High School
  • Thr, 19 Apr
    New Haven Bulldogs
    7
    FINAL
    Canterbury Cavaliers
    4
    Canterbury Field
  • Thr, 19 Apr
    Concordia Cadets
    5
    FINAL
    Homestead Spartans
    12
    Homestead High School
  • Thr, 19 Apr
    Bishop Luers Knights
    5:00 pm
    Columbia City Eagles
    Columbia City High School
  • Fri, 20 Apr
    Norwell Knights
    1
    FINAL
    Homestead Spartans
    4
    Homestead High School
  • Fri, 20 Apr
    Angola Hornets
    6
    FINAL
    Concordia Cadets
    12
    Concordia Lutheran High School
  • Fri, 20 Apr
    Bishop Dwenger Saints
    12
    FINAL
    Prairie Heights Panthers
    3
    Prairie Heights High School
  • Fri, 20 Apr
    Snider Panthers
    0
    FINAL
    Woodlan Warriors
    7
    Woodlan Junior/Senior High School
  • Fri, 20 Apr
    Bishop Luers Knights
    9
    FINAL
    North Side Legends
    1
    North Side High School
  • Fri, 20 Apr
    Carroll Chargers
    0
    FINAL
    Brownsburg Bulldogs
    18
    Brownsburg High School
  • Sat, 21 Apr
    Carroll Chargers
    0
    FINAL
    Indianapolis Cathedral Fighting Irish
    11
    Cathedral High School
  • Sat, 21 Apr
    New Haven Bulldogs
    0
    FINAL
    Concordia Cadets
    10
    Concordia Lutheran High School
  • Sat, 21 Apr
    Wayne Generals
    14
    FINAL
    Blackford Bruins
    5
    Blackford High School
  • Sat, 21 Apr
    Bishop Luers Knights
    14
    FINAL
    South Side Archers
    0
    South Side High School
  • Sat, 21 Apr
    Northrop Bruins
    1
    FINAL
    Homestead Spartans
    9
    Homestead High School
  • Sat, 21 Apr
    Bishop Luers Knights
    18
    FINAL
    South Side Archers
    1
    South Side High School
  • Sat, 21 Apr
    Wayne Generals
    3
    FINAL
    Blackford Bruins
    7
    Blackford High School
  • Sat, 21 Apr
    Northrop Bruins
    12
    FINAL
    Homestead Spartans
    13
    Homestead High School
  • Sat, 21 Apr
    Angola Hornets
    5
    FINAL
    Bishop Dwenger Saints
    9
    Bishop Dwenger High School
  • Sat, 21 Apr
    Central Noble Cougars
    2
    FINAL
    Concordia Cadets
    1
    Concordia Lutheran High School
  • Sat, 21 Apr
    Avon Orioles
    13
    FINAL
    Carroll Chargers
    3
    Carroll High School
  • Mon, 23 Apr
    Bishop Dwenger Saints
    2
    FINAL
    Homestead Spartans
    3
    Homestead High School
  • Mon, 23 Apr
    Snider Panthers
    8
    FINAL
    Lakewood Park Panthers
    5
    Lakewood Park Christian School
  • Tue, 24 Apr
    Columbia City Eagles
    3
    FINAL
    Homestead Spartans
    4
    Homestead High School
  • Tue, 24 Apr
    Wayne Generals
    0
    FINAL
    Canterbury Cavaliers
    2
    Canterbury Field
  • Tue, 24 Apr
    Snider Panthers
    15
    FINAL
    New Haven Bulldogs
    9
    New Haven High School
  • Tue, 24 Apr
    Bishop Luers Knights
    3
    FINAL
    Lakewood Park Panthers
    2
    Lakewood Park Christian School
  • Wed, 25 Apr
    South Adams Starfires
    4
    FINAL
    Carroll Chargers
    5
    Carroll High School
  • Wed, 25 Apr
    Concordia Cadets
    0
    FINAL
    Bishop Dwenger Saints
    1
    Bishop Dwenger High School
  • Wed, 25 Apr
    Northrop Bruins
    12
    FINAL
    Wayne Generals
    0
    Wayne High School
  • Wed, 25 Apr
    North Side Legends
    8
    FINAL
    Snider Panthers
    9
    Snider High School
  • Wed, 25 Apr
    South Side Archers
    1
    FINAL
    Bishop Luers Knights
    11
    Bishop Luers High School
  • Thr, 26 Apr
    DeKalb Barons
    5:00 pm
    Homestead Spartans
    Homestead High School
  • Thr, 26 Apr
    Canterbury Cavaliers
    17
    FINAL
    South Side Archers
    2
    South Side High School
  • Thr, 26 Apr
    Bishop Luers Knights
    6
    FINAL
    Carroll Chargers
    2
    Carroll High School
  • Thr, 26 Apr
    Bellmont Braves
    24
    FINAL
    North Side Legends
    0
    North Side High School
  • Thr, 26 Apr
    East Noble Knights
    5:30 pm
    Northrop Bruins
    Northrop High School
  • Fri, 27 Apr
    Woodlan Warriors
    24
    FINAL
    North Side Legends
    2
    North Side High School
  • Fri, 27 Apr
    Columbia City Eagles
    22
    FINAL
    Northrop Bruins
    7
    Northrop High School
  • Sat, 28 Apr
    Concordia Cadets
    9:00 am
    Tippecanoe Valley Vikings
    Tippecanoe Valley High School
  • Sat, 28 Apr
    Columbia City Eagles
    1
    FINAL
    Bishop Dwenger Saints
    11
    Bishop Dwenger High School
  • Sat, 28 Apr
    Lakewood Park Panthers
    12
    10:00 am
    Wayne Generals
    0
    Wayne High School
  • Sat, 28 Apr
    South Side Archers
    0
    FINAL
    Culver Academies Eagles
    28
    Culver Academies
  • Sat, 28 Apr
    Bishop Luers Knights
    0
    FINAL
    Leo Lions
    7
    Leo High School
  • Sat, 28 Apr
    Delta Eagles
    7
    FINAL
    Homestead Spartans
    3
    Homestead High School
  • Sat, 28 Apr
    Carroll Chargers
    8
    11:00 am
    Fishers Tigers
    17
    Fishers High School
  • Sat, 28 Apr
    Snider Panthers
    3
    FINAL
    Hamilton Southeastern Royals
    18
    Hamilton Southeastern High School
  • Sat, 28 Apr
    Columbia City Eagles
    5
    FINAL
    Bishop Dwenger Saints
    4
    Bishop Dwenger High School
  • Sat, 28 Apr
    Lakewood Park Panthers
    15
    FINAL
    Wayne Generals
    0
    Wayne High School
  • Sat, 28 Apr
    South Side Archers
    3
    FINAL
    Culver Academies Eagles
    25
    Culver Academies
  • Sat, 28 Apr
    Bishop Luers Knights
    0
    FINAL
    Leo Lions
    13
    Leo High School
  • Sat, 28 Apr
    Delta Eagles
    3
    FINAL
    Homestead Spartans
    0
    Homestead High School
  • Sat, 28 Apr
    Snider Panthers
    3
    FINAL
    Fishers Tigers
    18
    Fishers High School
  • Mon, 30 Apr
    Homestead Spartans
    8
    FINAL
    South Adams Starfires
    5
    South Adams Jr Sr High School
  • Mon, 30 Apr
    Carroll Chargers
    1
    FINAL
    Hamilton Southeastern Royals
    7
    Hamilton Southeastern High School
  • Mon, 30 Apr
    Snider Panthers
    2
    FINAL
    Concordia Cadets
    19
    Concordia Lutheran High School
  • Mon, 30 Apr
    Bishop Dwenger Saints
    15
    FINAL
    Northrop Bruins
    1
    Northrop High School
  • Mon, 30 Apr
    Wayne Generals
    1
    FINAL
    Bishop Luers Knights
    11
    Bishop Luers High School
  • Mon, 30 Apr
    South Side Archers
    4
    FINAL
    North Side Legends
    18
    North Side High School
  • Tue, 01 May
    Bishop Luers Knights
    5:00 pm
    New Haven Bulldogs
    New Haven High School
  • Tue, 01 May
    Bishop Dwenger Saints
    17
    FINAL
    Lakewood Park Panthers
    7
    Lakewood Park Christian School
  • Tue, 01 May
    Snider Panthers
    2
    FINAL
    Carroll Chargers
    13
    Carroll High School
  • Tue, 01 May
    Northrop Bruins
    3
    FINAL
    Bellmont Braves
    10
    Bellmont High School
  • Wed, 02 May
    Homestead Spartans
    6
    FINAL
    Heritage Patriots
    1
    Heritage High School
  • Wed, 02 May
    Bishop Luers Knights
    0
    FINAL
    Concordia Cadets
    10
    Concordia Lutheran High School
  • Wed, 02 May
    Bishop Dwenger Saints
    12
    FINAL
    South Side Archers
    0
    South Side High School
  • Wed, 02 May
    Wayne Generals
    5
    FINAL
    Snider Panthers
    14
    Snider High School
  • Wed, 02 May
    Northrop Bruins
    17
    FINAL
    North Side Legends
    1
    North Side High School
  • Thr, 03 May
    East Noble Knights
    5:00 pm
    Concordia Cadets
    Concordia Lutheran High School
  • Thr, 03 May
    Norwell Knights
    5
    FINAL
    Carroll Chargers
    6
    Carroll High School
  • Thr, 03 May
    Wayne Generals
    0
    FINAL
    Whitko Wildcats
    17
    Whitko High School
  • Thr, 03 May
    Homestead Spartans
    5:30 pm
    Snider Panthers
    Snider High School
  • Thr, 03 May
    Canterbury Cavaliers
    5:30 pm
    North Side Legends
    North Side High School
  • Fri, 04 May
    Homestead Spartans
    9
    FINAL
    Huntington North Vikings
    2
    Huntington North High School
  • Fri, 04 May
    Eastside Blazers
    5:00 pm
    Concordia Cadets
    Concordia Lutheran High School
  • Fri, 04 May
    DeKalb Barons
    3
    FINAL
    Carroll Chargers
    1
    Carroll High School
  • Fri, 04 May
    Southern Wells Raiders
    19
    5:30 pm
    South Side Archers
    7
    South Side High School
  • Fri, 04 May
    Angola Hornets
    17
    FINAL
    North Side Legends
    0
    North Side High School
  • Sat, 05 May
    Homestead Spartans
    9
    FINAL
    Lakewood Park Panthers
    1
    Lakewood Park Christian School
  • Sat, 05 May
    Carroll Chargers
    7
    FINAL
    Northridge Raiders
    15
    Northridge High School
  • Sat, 05 May
    Concordia Cadets
    10:00 am
    DeKalb Barons
    DeKalb High School
  • Sat, 05 May
    Adams Central Flying Jets
    3
    FINAL
    Bishop Luers Knights
    1
    Bishop Luers High School
  • Sat, 05 May
    Mississinewa Indians
    11:00 am
    Snider Panthers
    Snider High School
  • Sat, 05 May
    Homestead Spartans
    16
    FINAL
    Lakewood Park Panthers
    8
    Lakewood Park Christian School
  • Sat, 05 May
    Adams Central Flying Jets
    14
    FINAL
    Bishop Luers Knights
    1
    Bishop Luers High School
  • Sat, 05 May
    Mississinewa Indians
    12:30 pm
    Snider Panthers
    Snider High School
  • Sat, 05 May
    Northrop Bruins
    3
    FINAL
    Churubusco Eagles
    13
    Churubusco Jr-Sr High School
  • Sat, 05 May
    Northrop Bruins
    8
    FINAL
    Churubusco Eagles
    17
    Churubusco Jr-Sr High School
  • Mon, 07 May
    Bishop Dwenger Saints
    5:00 pm
    Bishop Luers Knights
    Bishop Luers High School
  • Mon, 07 May
    Homestead Spartans
    5:30 pm
    Carroll Chargers
    Carroll High School
  • Mon, 07 May
    Concordia Cadets
    5:30 pm
    South Side Archers
    South Side High School
  • Mon, 07 May
    Wayne Generals
    5:30 pm
    North Side Legends
    North Side High School
  • Mon, 07 May
    Snider Panthers
    5:30 pm
    Northrop Bruins
    Northrop High School
  • Tue, 08 May
    Bishop Luers Knights
    12:30 pm
    Bellmont Braves
    Bellmont High School
  • Tue, 08 May
    Leo Lions
    5:00 pm
    Homestead Spartans
    Homestead High School
  • Tue, 08 May
    Carroll Chargers
    5:30 pm
    East Noble Knights
    East Noble High School
  • Tue, 08 May
    Concordia Cadets
    5:30 pm
    Lakewood Park Panthers
    Lakewood Park Christian School
  • Tue, 08 May
    North Side Legends
    5:30 pm
    Canterbury Cavaliers
    Canterbury Field
  • Wed, 09 May
    Concordia Cadets
    5:00 pm
    Northrop Bruins
    Northrop High School
  • Wed, 09 May
    Adams Central Flying Jets
    5:30 pm
    Carroll Chargers
    Carroll High School
  • Wed, 09 May
    North Side Legends
    5:30 pm
    Bishop Dwenger Saints
    Bishop Dwenger High School
  • Wed, 09 May
    South Side Archers
    5:30 pm
    Wayne Generals
    Wayne High School
  • Wed, 09 May
    Snider Panthers
    5:30 pm
    Bishop Luers Knights
    Bishop Luers High School
  • Thr, 10 May
    Manchester Squires
    5:00 pm
    Homestead Spartans
    Homestead High School
  • Thr, 10 May
    Carroll Chargers
    5:30 pm
    Bishop Dwenger Saints
    Bishop Dwenger High School
  • Thr, 10 May
    Wayne Generals
    5:30 pm
    New Haven Bulldogs
    New Haven High School
  • Thr, 10 May
    Snider Panthers
    5:30 pm
    Huntington North Vikings
    Huntington North High School
  • Thr, 10 May
    South Side Archers
    5:30 pm
    Norwell Knights
    Norwell High School
  • Fri, 11 May
    Churubusco Eagles
    5:30 pm
    Snider Panthers
    Snider High School
  • Fri, 11 May
    Norwell Knights
    5:30 pm
    Northrop Bruins
    Northrop High School
  • Sat, 12 May
    North Side Legends
    9:00 am
    Columbia City Eagles
    Columbia City High School
  • Sat, 12 May
    Bethany Christian Bruins
    10:00 am
    Canterbury Cavaliers
    Canterbury Field
  • Sat, 12 May
    East Noble Knights
    10:00 am
    Bishop Dwenger Saints
    Bishop Dwenger High School
  • Sat, 12 May
    Fremont Eagles
    10:00 am
    Northrop Bruins
    Northrop High School
  • Sat, 12 May
    Bishop Luers Knights
    11:00 am
    Prairie Heights Panthers
    Prairie Heights High School
  • Sat, 12 May
    North Side Legends
    11:00 am
    Columbia City Eagles
    Columbia City High School
  • Sat, 12 May
    Bethany Christian Bruins
    12:00 pm
    Canterbury Cavaliers
    Canterbury Field
  • Sat, 12 May
    East Noble Knights
    12:00 pm
    Bishop Dwenger Saints
    Bishop Dwenger High School
  • Sat, 12 May
    Fremont Eagles
    12:00 pm
    Northrop Bruins
    Northrop High School
  • Sat, 12 May
    Bishop Luers Knights
    12:30 pm
    Prairie Heights Panthers
    Prairie Heights High School
  • Mon, 14 May
    Bishop Luers Knights
    5:00 pm
    Eastside Blazers
    Eastside Jr-Sr High School
  • Mon, 14 May
    North Side Legends
    5:30 pm
    Concordia Cadets
    Concordia Lutheran High School
  • Mon, 14 May
    Bishop Dwenger Saints
    5:30 pm
    Wayne Generals
    Wayne High School
  • Mon, 14 May
    South Side Archers
    5:30 pm
    Snider Panthers
    Snider High School
  • Tue, 15 May
    Homestead Spartans
    5:30 pm
    Garrett Railroaders
    Garrett High School
  • Tue, 15 May
    Leo Lions
    5:30 pm
    Carroll Chargers
    Carroll High School
  • Tue, 15 May
    Columbia City Eagles
    5:30 pm
    Wayne Generals
    Wayne High School
  • Tue, 15 May
    Bellmont Braves
    5:30 pm
    Snider Panthers
    Snider High School
  • Tue, 15 May
    South Side Archers
    5:30 pm
    Canterbury Cavaliers
    Canterbury Field
  • Tue, 15 May
    Bishop Luers Knights
    5:30 pm
    Northrop Bruins
    Northrop High School
  • Tue, 15 May
    North Side Legends
    6:30 pm
    Prairie Heights Panthers
    Prairie Heights High School
  • Wed, 16 May
    Angola Hornets
    5:00 pm
    Homestead Spartans
    Homestead High School
  • Wed, 16 May
    Carroll Chargers
    5:00 pm
    New Haven Bulldogs
    New Haven High School
  • Wed, 16 May
    Southern Wells Raiders
    5:30 pm
    Wayne Generals
    Wayne High School
  • Wed, 16 May
    Churubusco Eagles
    5:30 pm
    North Side Legends
    North Side High School
  • Thr, 17 May
    Carroll Chargers
    5:00 pm
    Concordia Cadets
    Concordia Lutheran High School
  • Thr, 17 May
    Bellmont Braves
    5:00 pm
    Bishop Dwenger Saints
    Bishop Dwenger High School
  • Thr, 17 May
    Canterbury Cavaliers
    5:00 pm
    Bishop Luers Knights
    Bishop Luers High School
  • Thr, 17 May
    Heritage Patriots
    5:30 pm
    Wayne Generals
    Wayne High School
  • Thr, 17 May
    South Side Archers
    5:30 pm
    New Haven Bulldogs
    New Haven High School
  • Thr, 17 May
    North Side Legends
    5:30 pm
    Norwell Knights
    Norwell High School
  • Thr, 17 May
    DeKalb Barons
    5:30 pm
    Northrop Bruins
    Northrop High School
  • Thr, 17 May
    South Side Archers
    6:00 pm
    New Haven Bulldogs
    New Haven High School
  • Fri, 18 May
    Concordia Cadets
    5:00 pm
    Woodlan Warriors
    Woodlan Junior/Senior High School
  • Fri, 18 May
    South Adams Starfires
    5:30 pm
    Snider Panthers
    Snider High School
  • Fri, 18 May
    Fremont Eagles
    5:30 pm
    South Side Archers
    South Side High School
  • Sat, 19 May
    Snider Panthers
    10:00 am
    Garrett Railroaders
    Garrett High School
  • Sat, 19 May
    Lakewood Park Panthers
    10:00 am
    Northrop Bruins
    Northrop High School
  • Sat, 19 May
    Homestead Spartans
    11:00 am
    Mishawaka Marian Knights
    Mishawaka High School
  • Sat, 19 May
    Snider Panthers
    12:00 pm
    Garrett Railroaders
    Garrett High School
  • Sat, 19 May
    Lakewood Park Panthers
    12:00 pm
    Northrop Bruins
    Northrop High School

Below schedule is for all Fort Wayne area teams. To see individual team schedules, click here.

Summit Athletic Standings 

TeamConfOverallTiesPCTRFRAStrkL10NextLast
Bishop Dwenger4-011-300.78612447W38-2---vs BEL Thr, May 17
Concordia3-18-500.61510661W26-4---@ WOOD Fri, May 18
Bishop Luers5-17-700.5007770L35-5---vs CAN Thr, May 17
Snider2-24-1000.28664156W14-6---@ GAR Sat, May 19
Northrop2-12-1000.16773143L22-8---vs LP Sat, May 19
Wayne1-42-1000.16747118L72-8---vs HTG Thr, May 17
North Side1-31-900.10031140L21-9---@ NOR Thr, May 17
South Side0-60-1000.00013169L100-10---vs FRM Fri, May 18

Independent Standings

TeamConfOverallTiesPCTRFRAStrkL10NextLast
Homestead0-013-200.86711353W58-2---@ MM Sat, May 19
Carroll0-08-800.50091118L23-7---@ CON Thr, May 17
Canterbury0-03-300.5002837W23-3---@ BL Thr, May 17

Softball Schedule

DateMatchupTime/ScoreLocation
Wed, 21 Mar
Central Noble at Bishop Luers
5:00 pmBishop Luers High School
Fri, 23 Mar
Carroll at South Bend Adams
18-3John Adams High School
Mon, 26 Mar
Homestead at New Haven
11-2New Haven High School
Mon, 26 Mar
Leo at Concordia
17-0Concordia Lutheran High School
Mon, 26 Mar
Columbia City at Snider
12-2Snider High School
Mon, 9 Apr
Leo at Bishop Dwenger
12-1Bishop Dwenger High School
Mon, 9 Apr
Carroll at Garrett
8-7Garrett High School
Mon, 9 Apr
Canterbury at Wayne
4-1Wayne High School
Mon, 9 Apr
Fremont at North Side
12-0North Side High School
Tue, 10 Apr
Concordia at Norwell
12-2Norwell High School
Tue, 10 Apr
DeKalb at Bishop Dwenger
4-14Bishop Dwenger High School
Tue, 10 Apr
Woodlan at Bishop Luers
9-3Bishop Luers High School
Tue, 10 Apr
Snider at Heritage
5-9Heritage High School
Tue, 10 Apr
Huntington North at Northrop
15-5Northrop High School
Wed, 11 Apr
Concordia at Adams Central
6-5Adams Central High School
Wed, 11 Apr
Bishop Luers at Homestead
0-6Homestead High School
Wed, 11 Apr
Warsaw at Carroll
7-8Carroll High School
Wed, 11 Apr
Wayne at Bluffton
9-14Bluffton High School
Wed, 11 Apr
South Side at Leo
0-13Leo High School
Wed, 11 Apr
North Side at New Haven
1-11New Haven High School
Wed, 11 Apr
Northrop at Woodlan
3-13Woodlan Junior/Senior High School
Wed, 11 Apr
Snider at DeKalb
0-7DeKalb High School
Thr, 12 Apr
Bellmont at Concordia
9-7Concordia Lutheran High School
Thr, 12 Apr
Heritage at Bishop Dwenger
5-12Bishop Dwenger High School
Thr, 12 Apr
Lakewood Park at Canterbury
13-1Canterbury Field
Thr, 12 Apr
Leo at Snider
16-0Snider High School
Fri, 13 Apr
Churubusco at Concordia
4-9Concordia Lutheran High School
Fri, 13 Apr
Woodlan at Bishop Dwenger
0-4Bishop Dwenger High School
Fri, 13 Apr
Penn at Carroll
14-1Carroll High School
Fri, 13 Apr
Heritage at North Side
13-0North Side High School
Sat, 14 Apr
Marion at South Side
10:00 amSouth Side High School
Sat, 14 Apr
Marion at South Side
11:30 amSouth Side High School
Sat, 14 Apr
Bishop Luers at Lakeland
11:30 amLakeland High School
Mon, 16 Apr
Lakewood Park at South Side
5:30 pmSouth Side High School
Mon, 16 Apr
Northrop at Garrett
5:30 pmGarrett High School
Tue, 17 Apr
Wayne at South Side
13-2South Side High School
Tue, 17 Apr
Northrop at Carroll
1-15Carroll High School
Wed, 18 Apr
Carroll at Huntington North
3-2Huntington North High School
Wed, 18 Apr
Canterbury at Fremont
0-14Fremont High School
Wed, 18 Apr
Concordia at Wayne
15-1Wayne High School
Wed, 18 Apr
Snider at Bishop Dwenger
1-10Bishop Dwenger High School
Thr, 19 Apr
New Haven at Canterbury
7-4Canterbury Field
Thr, 19 Apr
Concordia at Homestead
5-12Homestead High School
Thr, 19 Apr
Bishop Luers at Columbia City
5:00 pmColumbia City High School
Fri, 20 Apr
Norwell at Homestead
1-4Homestead High School
Fri, 20 Apr
Angola at Concordia
6-12Concordia Lutheran High School
Fri, 20 Apr
Bishop Dwenger at Prairie Heights
12-3Prairie Heights High School
Fri, 20 Apr
Snider at Woodlan
0-7Woodlan Junior/Senior High School
Fri, 20 Apr
Bishop Luers at North Side
9-1North Side High School
Fri, 20 Apr
Carroll at Brownsburg
0-18Brownsburg High School
Sat, 21 Apr
Carroll at Indianapolis Cathedral
0-11Cathedral High School
Sat, 21 Apr
New Haven at Concordia
0-10Concordia Lutheran High School
Sat, 21 Apr
Wayne at Blackford
14-5Blackford High School
Sat, 21 Apr
Bishop Luers at South Side
14-0South Side High School
Sat, 21 Apr
Northrop at Homestead
1-9Homestead High School
Sat, 21 Apr
Bishop Luers at South Side
18-1South Side High School
Sat, 21 Apr
Wayne at Blackford
3-7Blackford High School
Sat, 21 Apr
Northrop at Homestead
12-13Homestead High School
Sat, 21 Apr
Angola at Bishop Dwenger
5-9Bishop Dwenger High School
Sat, 21 Apr
Central Noble at Concordia
2-1Concordia Lutheran High School
Sat, 21 Apr
Avon at Carroll
13-3Carroll High School
Mon, 23 Apr
Bishop Dwenger at Homestead
2-3Homestead High School
Mon, 23 Apr
Snider at Lakewood Park
8-5Lakewood Park Christian School
Tue, 24 Apr
Columbia City at Homestead
3-4Homestead High School
Tue, 24 Apr
Wayne at Canterbury
0-2Canterbury Field
Tue, 24 Apr
Snider at New Haven
15-9New Haven High School
Tue, 24 Apr
Bishop Luers at Lakewood Park
3-2Lakewood Park Christian School
Wed, 25 Apr
South Adams at Carroll
4-5Carroll High School
Wed, 25 Apr
Concordia at Bishop Dwenger
0-1Bishop Dwenger High School
Wed, 25 Apr
Northrop at Wayne
12-0Wayne High School
Wed, 25 Apr
North Side at Snider
8-9Snider High School
Wed, 25 Apr
South Side at Bishop Luers
1-11Bishop Luers High School
Thr, 26 Apr
DeKalb at Homestead
5:00 pmHomestead High School
Thr, 26 Apr
Canterbury at South Side
17-2South Side High School
Thr, 26 Apr
Bishop Luers at Carroll
6-2Carroll High School
Thr, 26 Apr
Bellmont at North Side
24-0North Side High School
Thr, 26 Apr
East Noble at Northrop
5:30 pmNorthrop High School
Fri, 27 Apr
Woodlan at North Side
24-2North Side High School
Fri, 27 Apr
Columbia City at Northrop
22-7Northrop High School
Sat, 28 Apr
Concordia at Tippecanoe Valley
9:00 amTippecanoe Valley High School
Sat, 28 Apr
Columbia City at Bishop Dwenger
1-11Bishop Dwenger High School
Sat, 28 Apr
Lakewood Park at Wayne
10:00 amWayne High School
Sat, 28 Apr
South Side at Culver Academies
0-28Culver Academies
Sat, 28 Apr
Bishop Luers at Leo
0-7Leo High School
Sat, 28 Apr
Delta at Homestead
7-3Homestead High School
Sat, 28 Apr
Carroll at Fishers
11:00 amFishers High School
Sat, 28 Apr
Snider at Hamilton Southeastern
3-18Hamilton Southeastern High School
Sat, 28 Apr
Columbia City at Bishop Dwenger
5-4Bishop Dwenger High School
Sat, 28 Apr
Lakewood Park at Wayne
15-0Wayne High School
Sat, 28 Apr
South Side at Culver Academies
3-25Culver Academies
Sat, 28 Apr
Bishop Luers at Leo
0-13Leo High School
Sat, 28 Apr
Delta at Homestead
3-0Homestead High School
Sat, 28 Apr
Snider at Fishers
3-18Fishers High School
Mon, 30 Apr
Homestead at South Adams
8-5South Adams Jr Sr High School
Mon, 30 Apr
Carroll at Hamilton Southeastern
1-7Hamilton Southeastern High School
Mon, 30 Apr
Snider at Concordia
2-19Concordia Lutheran High School
Mon, 30 Apr
Bishop Dwenger at Northrop
15-1Northrop High School
Mon, 30 Apr
Wayne at Bishop Luers
1-11Bishop Luers High School
Mon, 30 Apr
South Side at North Side
4-18North Side High School
Tue, 1 May
Bishop Luers at New Haven
5:00 pmNew Haven High School
Tue, 1 May
Bishop Dwenger at Lakewood Park
17-7Lakewood Park Christian School
Tue, 1 May
Snider at Carroll
2-13Carroll High School
Tue, 1 May
Northrop at Bellmont
3-10Bellmont High School
Wed, 2 May
Homestead at Heritage
6-1Heritage High School
Wed, 2 May
Bishop Luers at Concordia
0-10Concordia Lutheran High School
Wed, 2 May
Bishop Dwenger at South Side
12-0South Side High School
Wed, 2 May
Wayne at Snider
5-14Snider High School
Wed, 2 May
Northrop at North Side
17-1North Side High School
Thr, 3 May
East Noble at Concordia
5:00 pmConcordia Lutheran High School
Thr, 3 May
Norwell at Carroll
5-6Carroll High School
Thr, 3 May
Wayne at Whitko
0-17Whitko High School
Thr, 3 May
Homestead at Snider
5:30 pmSnider High School
Thr, 3 May
Canterbury at North Side
5:30 pmNorth Side High School
Fri, 4 May
Homestead at Huntington North
9-2Huntington North High School
Fri, 4 May
Eastside at Concordia
5:00 pmConcordia Lutheran High School
Fri, 4 May
DeKalb at Carroll
3-1Carroll High School
Fri, 4 May
Southern Wells at South Side
5:30 pmSouth Side High School
Fri, 4 May
Angola at North Side
17-0North Side High School
Sat, 5 May
Homestead at Lakewood Park
9-1Lakewood Park Christian School
Sat, 5 May
Carroll at Northridge
7-15Northridge High School
Sat, 5 May
Concordia at DeKalb
10:00 amDeKalb High School
Sat, 5 May
Adams Central at Bishop Luers
3-1Bishop Luers High School
Sat, 5 May
Mississinewa at Snider
11:00 amSnider High School
Sat, 5 May
Homestead at Lakewood Park
16-8Lakewood Park Christian School
Sat, 5 May
Adams Central at Bishop Luers
14-1Bishop Luers High School
Sat, 5 May
Mississinewa at Snider
12:30 pmSnider High School
Sat, 5 May
Northrop at Churubusco
3-13Churubusco Jr-Sr High School
Sat, 5 May
Northrop at Churubusco
8-17Churubusco Jr-Sr High School
Mon, 7 May
Bishop Dwenger at Bishop Luers
5:00 pmBishop Luers High School
Mon, 7 May
Homestead at Carroll
5:30 pmCarroll High School
Mon, 7 May
Concordia at South Side
5:30 pmSouth Side High School
Mon, 7 May
Wayne at North Side
5:30 pmNorth Side High School
Mon, 7 May
Snider at Northrop
5:30 pmNorthrop High School
Tue, 8 May
Bishop Luers at Bellmont
12:30 pmBellmont High School
Tue, 8 May
Leo at Homestead
5:00 pmHomestead High School
Tue, 8 May
Carroll at East Noble
5:30 pmEast Noble High School
Tue, 8 May
Concordia at Lakewood Park
5:30 pmLakewood Park Christian School
Tue, 8 May
North Side at Canterbury
5:30 pmCanterbury Field
Wed, 9 May
Concordia at Northrop
5:00 pmNorthrop High School
Wed, 9 May
Adams Central at Carroll
5:30 pmCarroll High School
Wed, 9 May
North Side at Bishop Dwenger
5:30 pmBishop Dwenger High School
Wed, 9 May
South Side at Wayne
5:30 pmWayne High School
Wed, 9 May
Snider at Bishop Luers
5:30 pmBishop Luers High School
Thr, 10 May
Manchester at Homestead
5:00 pmHomestead High School
Thr, 10 May
Carroll at Bishop Dwenger
5:30 pmBishop Dwenger High School
Thr, 10 May
Wayne at New Haven
5:30 pmNew Haven High School
Thr, 10 May
Snider at Huntington North
5:30 pmHuntington North High School
Thr, 10 May
South Side at Norwell
5:30 pmNorwell High School
Fri, 11 May
Churubusco at Snider
5:30 pmSnider High School
Fri, 11 May
Norwell at Northrop
5:30 pmNorthrop High School
Sat, 12 May
North Side at Columbia City
9:00 amColumbia City High School
Sat, 12 May
Bethany Christian at Canterbury
10:00 amCanterbury Field
Sat, 12 May
East Noble at Bishop Dwenger
10:00 amBishop Dwenger High School
Sat, 12 May
Fremont at Northrop
10:00 amNorthrop High School
Sat, 12 May
Bishop Luers at Prairie Heights
11:00 amPrairie Heights High School
Sat, 12 May
North Side at Columbia City
11:00 amColumbia City High School
Sat, 12 May
Bethany Christian at Canterbury
12:00 pmCanterbury Field
Sat, 12 May
East Noble at Bishop Dwenger
12:00 pmBishop Dwenger High School
Sat, 12 May
Fremont at Northrop
12:00 pmNorthrop High School
Sat, 12 May
Bishop Luers at Prairie Heights
12:30 pmPrairie Heights High School
Mon, 14 May
Bishop Luers at Eastside
5:00 pmEastside Jr-Sr High School
Mon, 14 May
North Side at Concordia
5:30 pmConcordia Lutheran High School
Mon, 14 May
Bishop Dwenger at Wayne
5:30 pmWayne High School
Mon, 14 May
South Side at Snider
5:30 pmSnider High School
Tue, 15 May
Homestead at Garrett
5:30 pmGarrett High School
Tue, 15 May
Leo at Carroll
5:30 pmCarroll High School
Tue, 15 May
Columbia City at Wayne
5:30 pmWayne High School
Tue, 15 May
Bellmont at Snider
5:30 pmSnider High School
Tue, 15 May
South Side at Canterbury
5:30 pmCanterbury Field
Tue, 15 May
Bishop Luers at Northrop
5:30 pmNorthrop High School
Tue, 15 May
North Side at Prairie Heights
6:30 pmPrairie Heights High School
Wed, 16 May
Angola at Homestead
5:00 pmHomestead High School
Wed, 16 May
Carroll at New Haven
5:00 pmNew Haven High School
Wed, 16 May
Southern Wells at Wayne
5:30 pmWayne High School
Wed, 16 May
Churubusco at North Side
5:30 pmNorth Side High School
Thr, 17 May
Carroll at Concordia
5:00 pmConcordia Lutheran High School
Thr, 17 May
Bellmont at Bishop Dwenger
5:00 pmBishop Dwenger High School
Thr, 17 May
Canterbury at Bishop Luers
5:00 pmBishop Luers High School
Thr, 17 May
Heritage at Wayne
5:30 pmWayne High School
Thr, 17 May
South Side at New Haven
5:30 pmNew Haven High School
Thr, 17 May
North Side at Norwell
5:30 pmNorwell High School
Thr, 17 May
DeKalb at Northrop
5:30 pmNorthrop High School
Thr, 17 May
South Side at New Haven
6:00 pmNew Haven High School
Fri, 18 May
Concordia at Woodlan
5:00 pmWoodlan Junior/Senior High School
Fri, 18 May
South Adams at Snider
5:30 pmSnider High School
Fri, 18 May
Fremont at South Side
5:30 pmSouth Side High School
Sat, 19 May
Snider at Garrett
10:00 amGarrett High School
Sat, 19 May
Lakewood Park at Northrop
10:00 amNorthrop High School
Sat, 19 May
Homestead at Mishawaka Marian
11:00 amMishawaka High School
Sat, 19 May
Snider at Garrett
12:00 pmGarrett High School
Sat, 19 May
Lakewood Park at Northrop
12:00 pmNorthrop High School