Connect with us

Baseball

Baseball Scoreboard
Thu, 08 Dec 4:23 am

<

>

  • Mon, 26 Mar
    Homestead Spartans
    4
    FINAL
    Fishers Tigers
    5
    Fishers High School
  • Wed, 28 Mar
    Northrop Bruins
    0
    FINAL
    Leo Lions
    1
    Leo High School
  • Fri, 30 Mar
    Carroll Chargers
    5
    FINAL
    Jeffersonville Red Devils
    8
    Jeffersonville High School
  • Thr, 05 Apr
    Northrop Bruins
    8
    FINAL
    DeKalb Barons
    3
    DeKalb High School
  • Fri, 06 Apr
    Penn Kingsmen
    3
    FINAL
    Carroll Chargers
    8
    World Baseball Academy
  • Sat, 07 Apr
    East Noble Knights
    1
    FINAL
    Northrop Bruins
    6
    Northrop High School
  • Sat, 07 Apr
    Homestead Spartans
    4
    FINAL
    Wapahani Raiders
    3
    Wapahani High School
  • Sat, 07 Apr
    East Noble Knights
    2
    FINAL
    Northrop Bruins
    5
    Northrop High School
  • Mon, 09 Apr
    Bishop Dwenger Saints
    2
    FINAL
    Adams Central Flying Jets
    3
    Adams Central High School
  • Mon, 09 Apr
    Heritage Patriots
    9
    FINAL
    Concordia Cadets
    3
  • Mon, 09 Apr
    Blackhawk Christian Braves
    5:00 pm
    Southern Wells Raiders
    Southern Wells Jr Sr High
  • Mon, 09 Apr
    Columbia City Eagles
    1
    FINAL
    Wayne Generals
    2
    Wayne High School
  • Mon, 09 Apr
    Churubusco Eagles
    2
    FINAL
    Carroll Chargers
    14
    Carroll High School
  • Tue, 10 Apr
    Huntington North Vikings
    7
    FINAL
    Homestead Spartans
    1
    Homestead High School
  • Tue, 10 Apr
    Canterbury Cavaliers
    0
    FINAL
    South Adams Starfires
    10
    South Adams Jr Sr High School
  • Tue, 10 Apr
    South Side Archers
    6
    FINAL
    Bishop Luers Knights
    2
  • Tue, 10 Apr
    Concordia Cadets
    4
    FINAL
    Bishop Dwenger Saints
    5
    Shoaff Park
  • Tue, 10 Apr
    Northrop Bruins
    0
    FINAL
    Wayne Generals
    1
    Wayne High School
  • Tue, 10 Apr
    North Side Legends
    2
    FINAL
    Snider Panthers
    12
  • Wed, 11 Apr
    Concordia Cadets
    13
    FINAL
    DeKalb Barons
    3
    DeKalb High School
  • Wed, 11 Apr
    East Noble Knights
    10
    FINAL
    Snider Panthers
    12
  • Wed, 11 Apr
    North Side Legends
    5
    FINAL
    Heritage Patriots
    14
    Heritage High School
  • Wed, 11 Apr
    Wayne Generals
    17
    FINAL
    New Haven Bulldogs
    3
    New Haven High School
  • Wed, 11 Apr
    Woodlan Warriors
    11
    FINAL
    South Side Archers
    4
    South Side High School
  • Wed, 11 Apr
    Churubusco Eagles
    9
    FINAL
    Canterbury Cavaliers
    4
  • Wed, 11 Apr
    Homestead Spartans
    7
    FINAL
    Goshen Redhawks
    4
    Goshen High School
  • Wed, 11 Apr
    Leo Lions
    3
    FINAL
    Carroll Chargers
    4
    Carroll High School
  • Thr, 12 Apr
    Homestead Spartans
    2
    FINAL
    Bellmont Braves
    3
    Bellmont High School
  • Thr, 12 Apr
    Bishop Dwenger Saints
    11
    FINAL
    Concordia Cadets
    8
    Concordia Lutheran High School
  • Thr, 12 Apr
    Snider Panthers
    17
    FINAL
    North Side Legends
    2
  • Thr, 12 Apr
    Wayne Generals
    5
    FINAL
    Northrop Bruins
    7
    Northrop High School
  • Thr, 12 Apr
    Woodlan Warriors
    13
    FINAL
    Blackhawk Christian Braves
    2
    Blackhawk Christian High School
  • Thr, 12 Apr
    Harlan Christian Hawks
    0
    FINAL
    Canterbury Cavaliers
    10
  • Thr, 12 Apr
    Carroll Chargers
    17
    FINAL
    DeKalb Barons
    4
    DeKalb High School
  • Fri, 13 Apr
    Bishop Dwenger Saints
    4
    FINAL
    Carroll Chargers
    6
    Carroll High School
  • Fri, 13 Apr
    Blackhawk Christian Braves
    0
    FINAL
    Concordia Cadets
    2
    Concordia Lutheran High School
  • Fri, 13 Apr
    Blackhawk Christian Braves
    0
    FINAL
    Concordia Cadets
    2
    Concordia Lutheran High School
  • Fri, 13 Apr
    Bishop Luers Knights
    2
    FINAL
    South Side Archers
    4
    Derbyshire Field
  • Fri, 13 Apr
    Bishop Dwenger Saints
    0
    FINAL
    Carroll Chargers
    1
    Carroll High School
  • Sat, 14 Apr
    Concordia Cadets
    10:00 am
    South Side Archers
    South Side High School
  • Sat, 14 Apr
    North Side Legends
    10:00 am
    Wayne Generals
    Wayne High School
  • Sat, 14 Apr
    Blackhawk Christian Braves
    12:00 pm
    Sturgis Trojans
    Sturgis High School
  • Mon, 16 Apr
    Central Noble Cougars
    4:45 pm
    Canterbury Cavaliers
  • Mon, 16 Apr
    Snider Panthers
    5:30 pm
    Norwell Knights
    Norwell High School
  • Mon, 16 Apr
    Bellmont Braves
    5:30 pm
    Blackhawk Christian Braves
    Blackhawk Christian High School
  • Tue, 17 Apr
    Bishop Dwenger Saints
    7
    FINAL
    Bishop Luers Knights
    3
    World Baseball Academy
  • Tue, 17 Apr
    Canterbury Cavaliers
    2
    FINAL
    Wayne Generals
    5
    Wayne High School
  • Tue, 17 Apr
    Canterbury Cavaliers
    5:30 pm
    Wayne Generals
    Wayne High School
  • Wed, 18 Apr
    New Haven Bulldogs
    7
    FINAL
    South Side Archers
    6
    Derbyshire Field
  • Wed, 18 Apr
    Columbia City Eagles
    3
    FINAL
    Concordia Cadets
    4
  • Wed, 18 Apr
    Heritage Patriots
    3
    FINAL
    Bishop Dwenger Saints
    6
    Shoaff Park
  • Wed, 18 Apr
    Bluffton Tigers
    15
    FINAL
    Canterbury Cavaliers
    2
  • Wed, 18 Apr
    East Noble Knights
    17
    FINAL
    Bishop Luers Knights
    5
  • Wed, 18 Apr
    Snider Panthers
    12
    FINAL
    DeKalb Barons
    16
    DeKalb High School
  • Wed, 18 Apr
    Northrop Bruins
    6:30 pm
    Huntington North Vikings
    Huntington North High School
  • Thr, 19 Apr
    Homestead Spartans
    9
    FINAL
    Norwell Knights
    5
    Norwell High School
  • Thr, 19 Apr
    Blackhawk Christian Braves
    0
    FINAL
    Leo Lions
    10
    Leo High School
  • Thr, 19 Apr
    Snider Panthers
    5
    FINAL
    Northrop Bruins
    6
    Northrop High School
  • Thr, 19 Apr
    North Side Legends
    0
    FINAL
    South Side Archers
    10
    South Side High School
  • Thr, 19 Apr
    Snider Panthers
    5:30 pm
    Concordia Cadets
  • Thr, 19 Apr
    Wayne Generals
    0
    FINAL
    Bishop Luers Knights
    2
  • Thr, 19 Apr
    Carroll Chargers
    22
    FINAL
    East Noble Knights
    1
    East Noble High School
  • Fri, 20 Apr
    South Side Archers
    7
    FINAL
    Concordia Cadets
    0
  • Fri, 20 Apr
    Bishop Luers Knights
    1
    FINAL
    Wayne Generals
    2
    Wayne High School
  • Fri, 20 Apr
    Huntington North Vikings
    8
    FINAL
    Snider Panthers
    0
  • Fri, 20 Apr
    Northrop Bruins
    3
    FINAL
    Blackhawk Christian Braves
    1
    Blackhawk Christian High School
  • Fri, 20 Apr
    Norwell Knights
    5:30 pm
    North Side Legends
  • Fri, 20 Apr
    South Side Archers
    5:30 pm
    East Noble Knights
    East Noble High School
  • Fri, 20 Apr
    Homestead Spartans
    2
    FINAL
    Carroll Chargers
    13
    Carroll High School
  • Sat, 21 Apr
    Concordia Cadets
    5
    FINAL
    Snider Panthers
    1
  • Sat, 21 Apr
    Canterbury Cavaliers
    4
    FINAL
    Leo Lions
    19
    Leo High School
  • Sat, 21 Apr
    Homestead Spartans
    5
    FINAL
    Brebeuf Jesuit Braves
    1
    Brebeuf Jesuit Preparatory School
  • Sat, 21 Apr
    Norwell Knights
    7
    FINAL
    Blackhawk Christian Braves
    2
    Blackhawk Christian High School
  • Sat, 21 Apr
    Northrop Bruins
    1
    FINAL
    Bishop Dwenger Saints
    11
    Shoaff Park
  • Sat, 21 Apr
    Concordia Cadets
    6
    FINAL
    Snider Panthers
    5
  • Sat, 21 Apr
    Northrop Bruins
    12
    FINAL
    Bishop Dwenger Saints
    6
    Shoaff Park
  • Sat, 21 Apr
    Canterbury Cavaliers
    0
    FINAL
    Leo Lions
    12
    Leo High School
  • Sat, 21 Apr
    Carroll Chargers
    5
    FINAL
    Northridge Raiders
    1
    Northridge High School
  • Sat, 21 Apr
    Homestead Spartans
    4
    FINAL
    Brebeuf Jesuit Braves
    5
    Brebeuf Jesuit Preparatory School
  • Sat, 21 Apr
    Carroll Chargers
    17
    FINAL
    Mishawaka Marian Knights
    3
    Mishawaka High School
  • Sat, 21 Apr
    North Side Legends
    5:30 pm
    South Side Archers
    South Side High School
  • Mon, 23 Apr
    Norwell Knights
    1
    FINAL
    Concordia Cadets
    2
  • Mon, 23 Apr
    Canterbury Cavaliers
    5:00 pm
    Lakewood Park Panthers
    Lakewood Park Christian School
  • Mon, 23 Apr
    Blackhawk Christian Braves
    15
    5:30 pm
    South Side Archers
    10
    Derbyshire Field
  • Mon, 23 Apr
    Jay County Patriots
    15
    FINAL
    Wayne Generals
    0
    Wayne High School
  • Mon, 23 Apr
    North Side Legends
    5:30 pm
    Huntington North Vikings
    Huntington North High School
  • Mon, 23 Apr
    Columbia City Eagles
    0
    FINAL
    Carroll Chargers
    10
    Carroll High School
  • Tue, 24 Apr
    Blackhawk Christian Braves
    5:00 pm
    Lakewood Park Panthers
    Lakewood Park Christian School
  • Tue, 24 Apr
    Snider Panthers
    5:15 pm
    Bishop Luers Knights
  • Tue, 24 Apr
    Concordia Cadets
    4
    FINAL
    Northrop Bruins
    7
    Northrop High School
  • Tue, 24 Apr
    North Side Legends
    0
    FINAL
    Bishop Dwenger Saints
    22
    Shoaff Park
  • Tue, 24 Apr
    South Side Archers
    3
    FINAL
    Wayne Generals
    7
    Wayne High School
  • Tue, 24 Apr
    Canterbury Cavaliers
    0
    FINAL
    Homestead Spartans
    13
    Homestead High School
  • Tue, 24 Apr
    Carroll Chargers
    10
    FINAL
    Westfield Shamrocks
    0
  • Wed, 25 Apr
    Columbia City Eagles
    5:00 pm
    North Side Legends
  • Wed, 25 Apr
    Canterbury Cavaliers
    5:30 pm
    Snider Panthers
  • Wed, 25 Apr
    Leo Lions
    0
    FINAL
    Wayne Generals
    11
    Wayne High School
  • Wed, 25 Apr
    South Side Archers
    5:30 pm
    North Side Legends
  • Wed, 25 Apr
    DeKalb Barons
    3
    FINAL
    Homestead Spartans
    5
    Homestead High School
  • Thr, 26 Apr
    Bishop Luers Knights
    0
    FINAL
    Bishop Dwenger Saints
    2
    Bishop Dwenger High School
  • Thr, 26 Apr
    Bishop Dwenger Saints
    18
    FINAL
    North Side Legends
    0
  • Thr, 26 Apr
    Bishop Luers Knights
    7
    FINAL
    Snider Panthers
    1
  • Thr, 26 Apr
    Northrop Bruins
    5
    FINAL
    Concordia Cadets
    4
  • Thr, 26 Apr
    Wayne Generals
    4
    FINAL
    South Side Archers
    11
    South Side High School
  • Fri, 27 Apr
    Snider Panthers
    14
    FINAL
    Blackhawk Christian Braves
    3
    Blackhawk Christian High School
  • Fri, 27 Apr
    Wayne Generals
    12
    FINAL
    South Adams Starfires
    1
    South Adams Jr Sr High School
  • Fri, 27 Apr
    Carroll Chargers
    11
    FINAL
    Norwell Knights
    2
    Norwell High School
  • Sat, 28 Apr
    Bishop Luers Knights
    9:00 am
    Wabash Apaches
    Wabash High School
  • Sat, 28 Apr
    Heritage Patriots
    10:00 am
    South Side Archers
    South Side High School
  • Sat, 28 Apr
    Northrop Bruins
    5
    FINAL
    Homestead Spartans
    14
    Homestead High School
  • Sat, 28 Apr
    Northrop Bruins
    10
    FINAL
    Homestead Spartans
    3
    Homestead High School
  • Sat, 28 Apr
    North Side Legends
    10:00 am
    Canterbury Cavaliers
  • Sat, 28 Apr
    Snider Panthers
    6
    FINAL
    Carroll Chargers
    5
    Carroll High School
  • Sat, 28 Apr
    Blackhawk Christian Braves
    11:30 am
    Heritage Christian Eagles
    Heritage Christian High School
  • Sat, 28 Apr
    Heritage Patriots
    3
    FINAL
    South Side Archers
    2
    South Side High School
  • Sat, 28 Apr
    North Side Legends
    1:00 pm
    Canterbury Cavaliers
  • Sat, 28 Apr
    Bishop Dwenger Saints
    5
    FINAL
    Lafayette Central Catholic Knights
    6
    Central Catholic Junior-Senior High School
  • Mon, 30 Apr
    Canterbury Cavaliers
    1
    FINAL
    Bishop Dwenger Saints
    11
  • Mon, 30 Apr
    Blackhawk Christian Braves
    3
    FINAL
    Heritage Patriots
    17
    Heritage High School
  • Mon, 30 Apr
    Wayne Generals
    3
    FINAL
    Woodlan Warriors
    8
    Woodlan Junior/Senior High School
  • Tue, 01 May
    Homestead Spartans
    6
    FINAL
    Carroll Chargers
    5
    Carroll High School
  • Tue, 01 May
    Concordia Cadets
    7
    FINAL
    Bishop Luers Knights
    3
  • Tue, 01 May
    North Side Legends
    1
    FINAL
    Northrop Bruins
    18
    Northrop High School
  • Tue, 01 May
    Snider Panthers
    6
    FINAL
    Wayne Generals
    1
    Wayne High School
  • Tue, 01 May
    South Side Archers
    6
    FINAL
    Bishop Dwenger Saints
    8
  • Tue, 01 May
    South Side Archers
    5:30 pm
    Bishop Dwenger Saints
  • Wed, 02 May
    Bishop Dwenger Saints
    0
    FINAL
    Homestead Spartans
    10
    Homestead High School
  • Wed, 02 May
    Prairie Heights Panthers
    18
    FINAL
    Canterbury Cavaliers
    12
  • Wed, 02 May
    Eastside Blazers
    5:30 pm
    Northrop Bruins
    Northrop High School
  • Wed, 02 May
    South Side Archers
    2
    FINAL
    Huntington North Vikings
    12
    Huntington North High School
  • Thr, 03 May
    Bishop Dwenger Saints
    5:30 pm
    South Side Archers
    South Side High School
  • Thr, 03 May
    Bishop Dwenger Saints
    5:30 pm
    South Side Archers
    South Side High School
  • Thr, 03 May
    Bishop Luers Knights
    5:30 pm
    Concordia Cadets
  • Thr, 03 May
    Northrop Bruins
    20
    FINAL
    North Side Legends
    0
  • Thr, 03 May
    Wayne Generals
    5:30 pm
    Snider Panthers
  • Thr, 03 May
    Blackhawk Christian Braves
    4
    FINAL
    Carroll Chargers
    3
    Carroll High School
  • Fri, 04 May
    Blackhawk Christian Braves
    0
    FINAL
    Prairie Heights Panthers
    10
    Prairie Heights High School
  • Fri, 04 May
    Concordia Cadets
    1
    FINAL
    Angola Hornets
    10
    Angola High School
  • Fri, 04 May
    Columbia City Eagles
    5:15 pm
    Bishop Luers Knights
  • Fri, 04 May
    Wayne Generals
    10
    FINAL
    Bishop Dwenger Saints
    7
  • Sat, 05 May
    Blackhawk Christian Braves
    9:30 am
    South Adams Starfires
    South Adams Jr Sr High School
  • Sat, 05 May
    Bishop Luers Knights
    5
    FINAL
    Lakeland Lakers
    10
    Lakeland High School
  • Sat, 05 May
    Concordia Cadets
    10:00 am
  • Sat, 05 May
    South Side Archers
    4
    FINAL
    Canterbury Cavaliers
    5
  • Sat, 05 May
    Wayne Generals
    0
    FINAL
    East Noble Knights
    10
    East Noble High School
  • Sat, 05 May
    South Side Archers
    18
    FINAL
    Canterbury Cavaliers
    0
  • Sat, 05 May
    Carroll Chargers
    1:30 pm
    Plymouth Rockies
    Plymouth High School
  • Sat, 05 May
    Homestead Spartans
    5:30 pm
    Snider Panthers
  • Mon, 07 May
    Bishop Luers Knights
    5:00 pm
    Adams Central Flying Jets
    Adams Central High School
  • Mon, 07 May
    Blackhawk Christian Braves
    5:30 pm
    Wayne Generals
    Wayne High School
  • Mon, 07 May
    North Side Legends
    5:30 pm
    Leo Lions
    Leo High School
  • Tue, 08 May
    Canterbury Cavaliers
    5:00 pm
    Harlan Christian Hawks
    Harlan Christian School
  • Tue, 08 May
    Northrop Bruins
    5:15 pm
    Bishop Luers Knights
  • Tue, 08 May
    Carroll Chargers
    5:30 pm
    Homestead Spartans
    Homestead High School
  • Tue, 08 May
    Concordia Cadets
    5:30 pm
    North Side Legends
  • Tue, 08 May
    Snider Panthers
    5:30 pm
    South Side Archers
    South Side High School
  • Wed, 09 May
    Wayne Generals
    4:30 pm
    Concordia Cadets
  • Wed, 09 May
    Garrett Railroaders
    5:00 pm
    Bishop Dwenger Saints
  • Wed, 09 May
    Norwell Knights
    5:30 pm
    South Side Archers
    South Side High School
  • Wed, 09 May
    Northrop Bruins
    7:00 pm
    Snider Panthers
  • Thr, 10 May
    Blackhawk Christian Braves
    5:00 pm
    Canterbury Cavaliers
  • Thr, 10 May
    Carroll Chargers
    5:30 pm
    Homestead Spartans
    Homestead High School
  • Thr, 10 May
    Bishop Dwenger Saints
    5:30 pm
    Wayne Generals
    Wayne High School
  • Thr, 10 May
    Bishop Luers Knights
    5:30 pm
    Northrop Bruins
    Northrop High School
  • Thr, 10 May
    North Side Legends
    5:30 pm
    Concordia Cadets
  • Thr, 10 May
    South Side Archers
    5:30 pm
    Snider Panthers
  • Fri, 11 May
    Bishop Luers Knights
    5:00 pm
    Woodlan Warriors
    Woodlan Junior/Senior High School
  • Fri, 11 May
    Concordia Cadets
    5:30 pm
    Eastside Blazers
    Eastside Jr-Sr High School
  • Fri, 11 May
    North Side Legends
    5:30 pm
    Blackhawk Christian Braves
    Blackhawk Christian High School
  • Sat, 12 May
    Blackhawk Christian Braves
    10:00 am
    Fremont Eagles
    Fremont High School
  • Sat, 12 May
    Carroll Chargers
    10:00 am
    Warsaw Tigers
    Warsaw Community High School
  • Sat, 12 May
    South Side Archers
    10:00 am
    Jay County Patriots
    Jay County High School
  • Sat, 12 May
    Homestead Spartans
    10:00 am
    Mississinewa Indians
    Mississinewa High School
  • Sat, 12 May
    Bishop Dwenger Saints
    11:00 am
    Saint Joseph Indians
    Saint Joseph High School
  • Sat, 12 May
    Northrop Bruins
    11:00 am
    Bellmont Braves
    Bellmont High School
  • Sat, 12 May
    South Side Archers
    12:00 pm
    Jay County Patriots
    Jay County High School
  • Sat, 12 May
    Homestead Spartans
    12:00 pm
    Mississinewa Indians
    Mississinewa High School
  • Sat, 12 May
    Bishop Dwenger Saints
    2:00 pm
    Saint Joseph Indians
    Saint Joseph High School
  • Mon, 14 May
    East Noble Knights
    5:00 pm
    Concordia Cadets
  • Mon, 14 May
    Bluffton Tigers
    5:30 pm
    Blackhawk Christian Braves
    Blackhawk Christian High School
  • Mon, 14 May
    New Haven Bulldogs
    5:30 pm
    North Side Legends
  • Mon, 14 May
    Snider Panthers
    5:30 pm
    New Haven Bulldogs
    New Haven High School
  • Mon, 14 May
    Huntington North Vikings
    6:00 pm
    Carroll Chargers
    Carroll High School
  • Tue, 15 May
    Blackhawk Christian Braves
    5:00 pm
    Homestead Spartans
    Homestead High School
  • Tue, 15 May
    Blackhawk Christian Braves
    5:00 pm
    Homestead Spartans
    Homestead High School
  • Tue, 15 May
    North Side Legends
    5:15 pm
    Bishop Luers Knights
  • Tue, 15 May
    Bishop Dwenger Saints
    5:30 pm
    Snider Panthers
  • Tue, 15 May
    South Side Archers
    5:30 pm
    Northrop Bruins
    Northrop High School
  • Tue, 15 May
    Wayne Generals
    5:30 pm
    Concordia Cadets
  • Wed, 16 May
    Leo Lions
    5:00 pm
    Bishop Dwenger Saints
  • Wed, 16 May
    Concordia Cadets
    5:30 pm
    Woodlan Warriors
    Woodlan Junior/Senior High School
  • Wed, 16 May
    Homestead Spartans
    5:30 pm
    South Side Archers
    South Side High School
  • Wed, 16 May
    North Side Legends
    5:30 pm
    Bellmont Braves
    Bellmont High School
  • Wed, 16 May
    5:30 pm
    Northrop Bruins
    Northrop High School
  • Wed, 16 May
    Bellmont Braves
    6:00 pm
    Carroll Chargers
    Carroll High School
  • Thr, 17 May
    Northrop Bruins
    5:30 pm
    South Side Archers
    South Side High School
  • Thr, 17 May
    North Side Legends
    5:30 pm
    Heritage Patriots
    Heritage High School
  • Thr, 17 May
    Snider Panthers
    5:30 pm
    Bishop Dwenger Saints
  • Fri, 18 May
    Heritage Patriots
    5:00 pm
    Canterbury Cavaliers
  • Fri, 18 May
    Adams Central Flying Jets
    5:30 pm
    Blackhawk Christian Braves
    Blackhawk Christian High School
  • Fri, 18 May
    Northrop Bruins
    5:30 pm
  • Fri, 18 May
    Concordia Cadets
    6:00 pm
    Carroll Chargers
    Carroll High School
  • Sat, 19 May
    Bishop Dwenger Saints
    10:00 am
    Columbia City Eagles
    Columbia City High School
  • Sat, 19 May
    Concordia Cadets
    10:00 am
    Bellmont Braves
    Bellmont High School
  • Sat, 19 May
    East Noble Knights
    10:00 am
    North Side Legends
  • Sat, 19 May
    Snider Panthers
    10:00 am
    Warsaw Tigers
    Warsaw Community High School
  • Sat, 19 May
    Wayne Generals
    10:00 am
    Heritage Patriots
    Heritage High School
  • Sat, 19 May
    Homestead Spartans
    11:00 am
    Decatur Central Hawks
    Decatur Central High School
  • Sat, 19 May
    South Side Archers
    11:00 am
    Lakewood Park Panthers
    Lakewood Park Christian School
  • Sat, 19 May
    East Noble Knights
    12:00 pm
    North Side Legends
  • Sat, 19 May
    Wayne Generals
    12:00 pm
    Heritage Patriots
    Heritage High School
  • Sat, 19 May
    Bishop Dwenger Saints
    1:00 pm
    Columbia City Eagles
    Columbia City High School
  • Sat, 19 May
    Concordia Cadets
    1:00 pm
    Bellmont Braves
    Bellmont High School
  • Sat, 19 May
    South Side Archers
    1:00 pm
    Lakewood Park Panthers
    Lakewood Park Christian School
  • Sat, 19 May
    Homestead Spartans
    2:00 pm
    Decatur Central Hawks
    Decatur Central High School

Below schedule is for all Fort Wayne area teams. To see individual team schedules, click here.

Summit Athletic Standings 

TeamConfOverallTiesPCTRFRAStrkL10NextLast
Northrop6-212-400.75011362W28-2---@ Fri, May 18
Bishop Dwenger8-310-700.58812574L26-4---@ CC Sat, May 19
South Side5-26-700.4628361W14-6---@ LP Sat, May 19
Wayne4-49-700.5638077L15-5---@ HTG Sat, May 19
Snider3-46-600.5009171W34-6---@ WAR Sat, May 19
Concordia3-58-700.5336570L16-4---@ BEL Sat, May 19
Bishop Luers2-62-800.2003056L22-8---vs NS Tue, May 15
North Side0-60-800.00010131L80-8---vs EN Sat, May 19

Independent Standings

TeamConfOverallTiesPCTRFRAStrkL10NextLast
Homestead1-09-600.6008969W37-3---@ DC Sat, May 19
Carroll0-013-400.76515649L37-3---vs CON Fri, May 18
Canterbury0-02-1000.16740134L12-8---vs HTG Fri, May 18
Blackhawk Christian0-01-900.1001581L11-9---vs AC Fri, May 18

Baseball Schedule

DateMatchupTime/ScoreLocation
Mon, 26 Mar
Homestead at Fishers
4-5Fishers High School
Wed, 28 Mar
Northrop at Leo
0-1Leo High School
Fri, 30 Mar
Carroll at Jeffersonville
5-8Jeffersonville High School
Thr, 5 Apr
Northrop at DeKalb
8-3DeKalb High School
Fri, 6 Apr
Penn at Carroll
3-8World Baseball Academy
Sat, 7 Apr
East Noble at Northrop
1-6Northrop High School
Sat, 7 Apr
Homestead at Wapahani
4-3Wapahani High School
Sat, 7 Apr
East Noble at Northrop
2-5Northrop High School
Mon, 9 Apr
Blackhawk Christian at Southern Wells
5:00 pmSouthern Wells Jr Sr High
Mon, 9 Apr
Bishop Dwenger at Adams Central
2-3Adams Central High School
Mon, 9 Apr
Heritage at Concordia
9-3
Mon, 9 Apr
Columbia City at Wayne
1-2Wayne High School
Mon, 9 Apr
Churubusco at Carroll
2-14Carroll High School
Tue, 10 Apr
Huntington North at Homestead
7-1Homestead High School
Tue, 10 Apr
Canterbury at South Adams
0-10South Adams Jr Sr High School
Tue, 10 Apr
South Side at Bishop Luers
6-2
Tue, 10 Apr
Concordia at Bishop Dwenger
4-5Shoaff Park
Tue, 10 Apr
Northrop at Wayne
0-1Wayne High School
Tue, 10 Apr
North Side at Snider
2-12
Wed, 11 Apr
Concordia at DeKalb
13-3DeKalb High School
Wed, 11 Apr
Churubusco at Canterbury
9-4
Wed, 11 Apr
East Noble at Snider
10-12
Wed, 11 Apr
North Side at Heritage
5-14Heritage High School
Wed, 11 Apr
Wayne at New Haven
17-3New Haven High School
Wed, 11 Apr
Woodlan at South Side
11-4South Side High School
Wed, 11 Apr
Homestead at Goshen
7-4Goshen High School
Wed, 11 Apr
Leo at Carroll
3-4Carroll High School
Thr, 12 Apr
Homestead at Bellmont
2-3Bellmont High School
Thr, 12 Apr
Woodlan at Blackhawk Christian
13-2Blackhawk Christian High School
Thr, 12 Apr
Harlan Christian at Canterbury
0-10
Thr, 12 Apr
Carroll at DeKalb
17-4DeKalb High School
Thr, 12 Apr
Bishop Dwenger at Concordia
11-8Concordia Lutheran High School
Thr, 12 Apr
Snider at North Side
17-2
Thr, 12 Apr
Wayne at Northrop
5-7Northrop High School
Fri, 13 Apr
Bishop Dwenger at Carroll
4-6Carroll High School
Fri, 13 Apr
Blackhawk Christian at Concordia
0-2Concordia Lutheran High School
Fri, 13 Apr
Blackhawk Christian at Concordia
0-2Concordia Lutheran High School
Fri, 13 Apr
Bishop Luers at South Side
2-4Derbyshire Field
Fri, 13 Apr
Bishop Dwenger at Carroll
0-1Carroll High School
Sat, 14 Apr
Concordia at South Side
10:00 amSouth Side High School
Sat, 14 Apr
North Side at Wayne
10:00 amWayne High School
Sat, 14 Apr
Blackhawk Christian at Sturgis
12:00 pmSturgis High School
Mon, 16 Apr
Central Noble at Canterbury
4:45 pm
Mon, 16 Apr
Bellmont at Blackhawk Christian
5:30 pmBlackhawk Christian High School
Mon, 16 Apr
Snider at Norwell
5:30 pmNorwell High School
Tue, 17 Apr
Bishop Dwenger at Bishop Luers
7-3World Baseball Academy
Tue, 17 Apr
Canterbury at Wayne
2-5Wayne High School
Tue, 17 Apr
Canterbury at Wayne
5:30 pmWayne High School
Wed, 18 Apr
New Haven at South Side
7-6Derbyshire Field
Wed, 18 Apr
Bluffton at Canterbury
15-2
Wed, 18 Apr
Columbia City at Concordia
3-4
Wed, 18 Apr
Heritage at Bishop Dwenger
3-6Shoaff Park
Wed, 18 Apr
East Noble at Bishop Luers
17-5
Wed, 18 Apr
Snider at DeKalb
12-16DeKalb High School
Wed, 18 Apr
Northrop at Huntington North
6:30 pmHuntington North High School
Thr, 19 Apr
Blackhawk Christian at Leo
0-10Leo High School
Thr, 19 Apr
Homestead at Norwell
9-5Norwell High School
Thr, 19 Apr
Carroll at East Noble
22-1East Noble High School
Thr, 19 Apr
Snider at Northrop
5-6Northrop High School
Thr, 19 Apr
North Side at South Side
0-10South Side High School
Thr, 19 Apr
Snider at Concordia
5:30 pm
Thr, 19 Apr
Wayne at Bishop Luers
0-2
Fri, 20 Apr
South Side at Concordia
7-0
Fri, 20 Apr
Bishop Luers at Wayne
1-2Wayne High School
Fri, 20 Apr
Huntington North at Snider
8-0
Fri, 20 Apr
Northrop at Blackhawk Christian
3-1Blackhawk Christian High School
Fri, 20 Apr
Norwell at North Side
5:30 pm
Fri, 20 Apr
South Side at East Noble
5:30 pmEast Noble High School
Fri, 20 Apr
Homestead at Carroll
2-13Carroll High School
Sat, 21 Apr
Canterbury at Leo
4-19Leo High School
Sat, 21 Apr
Homestead at Brebeuf Jesuit
5-1Brebeuf Jesuit Preparatory School
Sat, 21 Apr
Concordia at Snider
5-1
Sat, 21 Apr
Norwell at Blackhawk Christian
7-2Blackhawk Christian High School
Sat, 21 Apr
Northrop at Bishop Dwenger
1-11Shoaff Park
Sat, 21 Apr
Canterbury at Leo
0-12Leo High School
Sat, 21 Apr
Carroll at Northridge
5-1Northridge High School
Sat, 21 Apr
Homestead at Brebeuf Jesuit
4-5Brebeuf Jesuit Preparatory School
Sat, 21 Apr
Concordia at Snider
6-5
Sat, 21 Apr
Northrop at Bishop Dwenger
12-6Shoaff Park
Sat, 21 Apr
Carroll at Mishawaka Marian
17-3Mishawaka High School
Sat, 21 Apr
North Side at South Side
5:30 pmSouth Side High School
Mon, 23 Apr
Canterbury at Lakewood Park
5:00 pmLakewood Park Christian School
Mon, 23 Apr
Norwell at Concordia
1-2
Mon, 23 Apr
Blackhawk Christian at South Side
5:30 pmDerbyshire Field
Mon, 23 Apr
Jay County at Wayne
15-0Wayne High School
Mon, 23 Apr
North Side at Huntington North
5:30 pmHuntington North High School
Mon, 23 Apr
Columbia City at Carroll
0-10Carroll High School
Tue, 24 Apr
Blackhawk Christian at Lakewood Park
5:00 pmLakewood Park Christian School
Tue, 24 Apr
Snider at Bishop Luers
5:15 pm
Tue, 24 Apr
Canterbury at Homestead
0-13Homestead High School
Tue, 24 Apr
Concordia at Northrop
4-7Northrop High School
Tue, 24 Apr
North Side at Bishop Dwenger
0-22Shoaff Park
Tue, 24 Apr
South Side at Wayne
3-7Wayne High School
Tue, 24 Apr
Carroll at Westfield
10-0
Wed, 25 Apr
Columbia City at North Side
5:00 pm
Wed, 25 Apr
DeKalb at Homestead
3-5Homestead High School
Wed, 25 Apr
Canterbury at Snider
5:30 pm
Wed, 25 Apr
Leo at Wayne
0-11Wayne High School
Wed, 25 Apr
South Side at North Side
5:30 pm
Thr, 26 Apr
Bishop Luers at Bishop Dwenger
0-2Bishop Dwenger High School
Thr, 26 Apr
Bishop Dwenger at North Side
18-0
Thr, 26 Apr
Bishop Luers at Snider
7-1
Thr, 26 Apr
Northrop at Concordia
5-4
Thr, 26 Apr
Wayne at South Side
4-11South Side High School
Fri, 27 Apr
Carroll at Norwell
11-2Norwell High School
Fri, 27 Apr
Snider at Blackhawk Christian
14-3Blackhawk Christian High School
Fri, 27 Apr
Wayne at South Adams
12-1South Adams Jr Sr High School
Sat, 28 Apr
Bishop Luers at Wabash
9:00 amWabash High School
Sat, 28 Apr
Heritage at South Side
10:00 amSouth Side High School
Sat, 28 Apr
Northrop at Homestead
5-14Homestead High School
Sat, 28 Apr
Northrop at Homestead
10-3Homestead High School
Sat, 28 Apr
North Side at Canterbury
10:00 am
Sat, 28 Apr
Snider at Carroll
6-5Carroll High School
Sat, 28 Apr
Blackhawk Christian at Heritage Christian
11:30 amHeritage Christian High School
Sat, 28 Apr
Heritage at South Side
3-2South Side High School
Sat, 28 Apr
North Side at Canterbury
1:00 pm
Sat, 28 Apr
Bishop Dwenger at Lafayette Central Catholic
5-6Central Catholic Junior-Senior High School
Mon, 30 Apr
Blackhawk Christian at Heritage
3-17Heritage High School
Mon, 30 Apr
Canterbury at Bishop Dwenger
1-11
Mon, 30 Apr
Wayne at Woodlan
3-8Woodlan Junior/Senior High School
Tue, 1 May
Homestead at Carroll
6-5Carroll High School
Tue, 1 May
Concordia at Bishop Luers
7-3
Tue, 1 May
North Side at Northrop
1-18Northrop High School
Tue, 1 May
Snider at Wayne
6-1Wayne High School
Tue, 1 May
South Side at Bishop Dwenger
6-8
Tue, 1 May
South Side at Bishop Dwenger
5:30 pm
Wed, 2 May
Bishop Dwenger at Homestead
0-10Homestead High School
Wed, 2 May
Prairie Heights at Canterbury
18-12
Wed, 2 May
Eastside at Northrop
5:30 pmNorthrop High School
Wed, 2 May
South Side at Huntington North
2-12Huntington North High School
Thr, 3 May
Bishop Dwenger at South Side
5:30 pmSouth Side High School
Thr, 3 May
Bishop Dwenger at South Side
5:30 pmSouth Side High School
Thr, 3 May
Bishop Luers at Concordia
5:30 pm
Thr, 3 May
Northrop at North Side
20-0
Thr, 3 May
Wayne at Snider
5:30 pm
Thr, 3 May
Blackhawk Christian at Carroll
4-3Carroll High School
Fri, 4 May
Blackhawk Christian at Prairie Heights
0-10Prairie Heights High School
Fri, 4 May
Concordia at Angola
1-10Angola High School
Fri, 4 May
Columbia City at Bishop Luers
5:15 pm
Fri, 4 May
Wayne at Bishop Dwenger
10-7
Sat, 5 May
Blackhawk Christian at South Adams
9:30 amSouth Adams Jr Sr High School
Sat, 5 May
Bishop Luers at Lakeland
5-10Lakeland High School
Sat, 5 May
Concordia at
10:00 am
Sat, 5 May
South Side at Canterbury
4-5
Sat, 5 May
Wayne at East Noble
0-10East Noble High School
Sat, 5 May
South Side at Canterbury
18-0
Sat, 5 May
Carroll at Plymouth
1:30 pmPlymouth High School
Sat, 5 May
Homestead at Snider
5:30 pm
Mon, 7 May
Bishop Luers at Adams Central
5:00 pmAdams Central High School
Mon, 7 May
Blackhawk Christian at Wayne
5:30 pmWayne High School
Mon, 7 May
North Side at Leo
5:30 pmLeo High School
Tue, 8 May
Canterbury at Harlan Christian
5:00 pmHarlan Christian School
Tue, 8 May
Northrop at Bishop Luers
5:15 pm
Tue, 8 May
Carroll at Homestead
5:30 pmHomestead High School
Tue, 8 May
Concordia at North Side
5:30 pm
Tue, 8 May
Snider at South Side
5:30 pmSouth Side High School
Wed, 9 May
Wayne at Concordia
4:30 pm
Wed, 9 May
Garrett at Bishop Dwenger
5:00 pm
Wed, 9 May
Norwell at South Side
5:30 pmSouth Side High School
Wed, 9 May
Northrop at Snider
7:00 pm
Thr, 10 May
Blackhawk Christian at Canterbury
5:00 pm
Thr, 10 May
Carroll at Homestead
5:30 pmHomestead High School
Thr, 10 May
Bishop Dwenger at Wayne
5:30 pmWayne High School
Thr, 10 May
Bishop Luers at Northrop
5:30 pmNorthrop High School
Thr, 10 May
North Side at Concordia
5:30 pm
Thr, 10 May
South Side at Snider
5:30 pm
Fri, 11 May
Bishop Luers at Woodlan
5:00 pmWoodlan Junior/Senior High School
Fri, 11 May
Concordia at Eastside
5:30 pmEastside Jr-Sr High School
Fri, 11 May
North Side at Blackhawk Christian
5:30 pmBlackhawk Christian High School
Sat, 12 May
Blackhawk Christian at Fremont
10:00 amFremont High School
Sat, 12 May
Carroll at Warsaw
10:00 amWarsaw Community High School
Sat, 12 May
Homestead at Mississinewa
10:00 amMississinewa High School
Sat, 12 May
South Side at Jay County
10:00 amJay County High School
Sat, 12 May
Bishop Dwenger at Saint Joseph
11:00 amSaint Joseph High School
Sat, 12 May
Northrop at Bellmont
11:00 amBellmont High School
Sat, 12 May
Homestead at Mississinewa
12:00 pmMississinewa High School
Sat, 12 May
South Side at Jay County
12:00 pmJay County High School
Sat, 12 May
Bishop Dwenger at Saint Joseph
2:00 pmSaint Joseph High School
Mon, 14 May
East Noble at Concordia
5:00 pm
Mon, 14 May
Bluffton at Blackhawk Christian
5:30 pmBlackhawk Christian High School
Mon, 14 May
New Haven at North Side
5:30 pm
Mon, 14 May
Snider at New Haven
5:30 pmNew Haven High School
Mon, 14 May
Huntington North at Carroll
6:00 pmCarroll High School
Tue, 15 May
Blackhawk Christian at Homestead
5:00 pmHomestead High School
Tue, 15 May
Blackhawk Christian at Homestead
5:00 pmHomestead High School
Tue, 15 May
North Side at Bishop Luers
5:15 pm
Tue, 15 May
Bishop Dwenger at Snider
5:30 pm
Tue, 15 May
South Side at Northrop
5:30 pmNorthrop High School
Tue, 15 May
Wayne at Concordia
5:30 pm
Wed, 16 May
Leo at Bishop Dwenger
5:00 pm
Wed, 16 May
Concordia at Woodlan
5:30 pmWoodlan Junior/Senior High School
Wed, 16 May
Homestead at South Side
5:30 pmSouth Side High School
Wed, 16 May
North Side at Bellmont
5:30 pmBellmont High School
Wed, 16 May
at Northrop
5:30 pmNorthrop High School
Wed, 16 May
Bellmont at Carroll
6:00 pmCarroll High School
Thr, 17 May
Northrop at South Side
5:30 pmSouth Side High School
Thr, 17 May
North Side at Heritage
5:30 pmHeritage High School
Thr, 17 May
Snider at Bishop Dwenger
5:30 pm
Fri, 18 May
Heritage at Canterbury
5:00 pm
Fri, 18 May
Adams Central at Blackhawk Christian
5:30 pmBlackhawk Christian High School
Fri, 18 May
Northrop at
5:30 pm
Fri, 18 May
Concordia at Carroll
6:00 pmCarroll High School
Sat, 19 May
Bishop Dwenger at Columbia City
10:00 amColumbia City High School
Sat, 19 May
Concordia at Bellmont
10:00 amBellmont High School
Sat, 19 May
East Noble at North Side
10:00 am
Sat, 19 May
Snider at Warsaw
10:00 amWarsaw Community High School
Sat, 19 May
Wayne at Heritage
10:00 amHeritage High School
Sat, 19 May
Homestead at Decatur Central
11:00 amDecatur Central High School
Sat, 19 May
South Side at Lakewood Park
11:00 amLakewood Park Christian School
Sat, 19 May
East Noble at North Side
12:00 pm
Sat, 19 May
Wayne at Heritage
12:00 pmHeritage High School
Sat, 19 May
Bishop Dwenger at Columbia City
1:00 pmColumbia City High School
Sat, 19 May
Concordia at Bellmont
1:00 pmBellmont High School
Sat, 19 May
South Side at Lakewood Park
1:00 pmLakewood Park Christian School
Sat, 19 May
Homestead at Decatur Central
2:00 pmDecatur Central High School